Akce Novinka Tip

ATLAS - Antigenní test - výtěr z nosu COVID19 1ks

191
Neohodnoceno

 

Velmi kvalitní test z kraje nosu balené po 1ks

Zboží v souladu s výjimkou vydanou MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb.

 

NOVA Test® Antigen Rapid Test Kit (imunochromatografie s koloidním zlatem) je imunochromatografický membránový test, který využívá sendvičovou metodu s dvěma protilátkami k detekci nukleokapsidového proteinu nového koronaviru (SARS-CoV-2) ze vzorku nosního výtěru a ze vzorku orofaryngeálního výtěru od pacientů s podezřením na onemocnění COVID-19 poskytovatelem zdravotní péče.

 

obsah balení :

testovací kazeta

testovací ředící roztok

jednorázový odběrový tampon

jednorázové extrakční kapátko

návod k použití/stručná příručka

Zboží v souladu s výjimkou vydanou MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb.

Proplácí pojišťovna - schvalený test pro samotestování od 01.05.2021 : Atlas Nova - Rozhodnutí MZ od 1.5.

 Tento test se řadí na přední příčky(ne jenom na německém trhu)  vyhodnocení kvalitního testu pro detekci Covidu. Diagnostická citlivost pro detekci antigenů je 97,6 %; diagnostická specificita je 99,2–99,6 %. Celková shoda je 98,9–99,3 %.

SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit poskytuje pouze předběžné výsledky testu, proto negativní výsledek nevylučuje infekci virem SARS-CoV-2. Testovací soupravu nelze použít jako jediný základ pro léčbu nebo jiné rozhodování. Pouze pro diagnostické použití in vitro.

Balení obsahuje 1ks.

  • 249 Kč 180 Kč –72 %
  • Momentálně nedostupné
69 Kč
Kategorie: TESTY
Kategorie:: TESTY NA COVID-19
Hmotnost:: 0.15 kg
DPH: Daň prominuta rozhodnutím MF o prominutí daně z přidané hodnoty z důvodu mimořádné události čj. 33629/2020/3901-02 z 16.12.2020
 

NOVA Test® SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit (imunochromatografie s koloidním zlatem) je imunochromatografický membránový test, který využívá sendvičovou metodu s dvěma protilátkami k detekci nukleokapsidového proteinu nového koronaviru (SARS-CoV-2) ze vzorku nosního výtěru aze vzorku orofaryngeálního výtěru. Specifické protilátky proti viru SARS-CoV-2 a kontrolní protilátka jsou uloženy na membránovou podložku ve formě dvou zřetelných čar a v kombinaci s dalšími materiály tvoří testovací proužek.

Pokud je přítomen virový antigen SARS-CoV-2, přesune se na membránu, dosáhne testovací oblasti a zachytí se na specifické protilátce, čímž vznikne komplex, který se projeví viditelnou červenou značkou na testovací linii (linie T). Pokud se nezobrazí linie kontroly kvality (linie C), znamená to, že je výsledek testu neplatný. Takový vzorek je třeba otestovat znovu.

SHRNUTÍ

Pneumonie způsobená novým koronavirem (koronavirové onemocnění COVID-19) je infekční onemocnění způsobené infekcí virem SARS-CoV-2. Dne 11. února 2020 Mezinárodní výbor pro taxonomii virů ICTV (International Committee for Taxonomy of Viruses) přejmenoval virus na SARS-CoV-2.

Mezi klinické projevy onemocnění patří horečka, únava a suchý kašel. U některých pacientů se může vyskytnout ucpaný nos, tekoucí rýma, bolest v krku, průjem a další příznaky. V těžkých případech se po týdnu projeví dušnost a hypoxemie. U některých pacientů v kritickém stavu se objevuje syndrom dechové tísně, septický šok, metabolická acidóza, která se obtížně napravuje, a rychle se rozvíjející koagulopatie.

 

OMEZENÍ

1. Obsah této soupravy je určen pro kvalitativní detekci antigenů SARS ve vzorku z nosního nebo orofaryngeálního výtěru.
2. Výsledky testu musí být vyhodnoceny ve spojení s ostatními klinickými údaji dostupnými lékařům.
3. Nedodržení postupu testu může mít nepříznivý vliv na provedení testu a může vést ke zneplatnění výsledku testu.
4. Pokud je hladina antigenu ve vzorku pod mezí detekce testu, nebo pokud byl vzorek odebrán nesprávně, může dojít k zápornému výsledku testu.
5. Pozitivní výsledky testů nevylučují koinfekci jinými patogeny. 6. Negativní výsledky testů nejsou určeny k tomu, aby byly vyloučeny jiné infekce způsobené viry (jinými než SARS) nebo bakteriemi.

příbalový leták: Nova Test-návod k použití

klinické studium :Atlas nova test klinicke studium

prohlášení o shodě:Atlas nova test -prohlášení o shodě výrobce