Akce

Beijing Lepu Medical náhradní extrakční pufr - lahvička 1ks

158
Neohodnoceno

Náhradní extrakční pufr  - lahvička 1 ks

k testu

LEPU 2019-nCoV Antigen Rapid Test

       Beijing Lepu Medical Technology SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test

 

  • 1ks lahvička s extrakčním pufrem , která vystačí na 12 testů
  • toto není kompletní test - je vhodné, pokud jste Váš extrakční pufr například rozlili nebo ztratili
  • jako jediný e-shop nabízíme možnost dokoupení samostatně

 

 
  • 299 Kč 260 Kč –87 %
  • Skladem
39 Kč
Kategorie: TESTY
obsah balení: 3ml
balení: 1ks
 

Toto je popis a návod ke kompletnímu, celému testu - tento produkt je pouze samostatný EXTRAKČNÍ pufr - 1 lahvička, která vystačí na 12 testů!

Rychlý a šetrný test ke kvalitativní detekci antigenu SARS-CoV-2. Lepu 2019-nCoV Antigen Rapid Test Kit je založen na specifické reakci protilátka-antigen a technologii imunoanalýzy. Testy jsou komfortní – není třeba zasunovat tyčinku hluboko do nosohltanu – testování se provádí ze vzorku získaného výtěrem z nosu. Použití testu je jednoduché a praktické. Výtěrová tyčinka se vkládá přímo do testovací karty, a tak k provedení testu není potřeba zkumavka. Výsledek testu získáte již za 15 minut. Jednoduchost provedení umožňuje použití této sady jak v nemocnicích, či odběrových místech, tak také na letištích, v dopravě, hotelích či obchodních společnostech. Testy jsou vhodné i k domácí sebetestování, či testování zaměstnanců ve firmách*.

Použití

  • Odeberte vzorek pomocí výtěrové tyčinky: Zcela zasuňte hlavičku výtěrové tyčinky do nosní dírky a 5x jemně otočte. Stejným způsobem odeberte vzorek z druhé nosní dírky – stejnou výtěrovou tyčinkou – aby se zajistilo dostatečné množství vzorku.
  • Protáhněte výtěrovou tyčinku se vzorkem jamkou B do jamky A a přidejte 6 kapek pufru do jamky A.

Lepu 2019-nCoV Antigen Rapid Test Kit 25ksa

  • Tyčinku dvakrát otočte ve směru a proti směru hodinových ručiček.
  • Odstraňte ochranný kryt fixačního lepidla. Slepte levou a pravou stranu k sobě a vyčkejte 15 minut.

Lepu 2019-nCoV Antigen Rapid Test Kit 25ksaa

Výsledek testu odečtěte za 15 minut

03067ea504306_aa.png

Upozornění

*Na základě výjimky pro antigenní testy vydané MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. lze testy Lepu 2019-nCoV Antigen Rapid Test Kit používat pro sebetestování laickou veřejností: Upozornění pro odběratele: Odběratel má povinnost v rámci testování zajistit při pozitivitě antigenního testu provedeného laickou osobou bezprostřední informování poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Upozornění pro laickou veřejnost: Přečtěte si pozorně příbalový leták a postupujte přesně pokynů. V případě pozitivity antigenního testu bezprostředně informujte poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Nepříznivou událost, ke které během používání výrobku dojde, hlaste Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.