Akce Tip

Hangzhou Realy Tech Novel Coronavirus SARS - CoV - 2 Antigen Rapid Test 1 ks - test ze slin

152
2 hodnocení

Rychlý test na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) určený pro samotestování. Test ze slin je in vitro diagnostický test pro kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidských slinách, a to za použití rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena na detekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru. Obrázek produktu je pouze ilustrativní.

V případě zájmu o nákup testů pro společnosti (100 ks a víc) prosím kontaktujte infolinku na tel čísle: 731010791

 • 303 Kč 234 Kč –77 %
 • Vyprodáno
69 Kč
Kategorie: TESTY
 

FIRMÁM a OSVČ PŘISPÍVÁ POJIŠŤOVNA. Testy pochází z distribuce od schváleného žadatele, kterému Ministerstvo zdravotnictví vydalo výjimku, tato informace Vám bude uvedena přímo na fakturu pro získání příspěvku od pojišťovny.

NÁVOD K POUŽITÍ: 

Před testováním nechte testovací zařízení, vzorek a extrakční pufr ustálit na pokojovou teplotu (15–30 °C). 10 minut před odběrem vzorku orální tekutiny do úst nic nevkládejte, včetně jídel, nápojů, žvýkačky, tabáku, vody a výrobků na vyplachování úst.
 
 1. Naplňte dostatek slin do pohárku/pytlíku na sliny.
 2. Kapátkem odeberte sliny z pohárku, přeneste 4 kapky sliny do extrakční zkumavky.
 3. Vyberte extrakční zkumavku a láhev s extrakčním pufrem, odstraňte uzávěr láhve s pufrem a do extrakční zkumavky přidejte všechen extrakční pufr.
 4. Uzavřete extrakční zkumavku, jemně s ní kolmo protřepávejte asi 5 sekund, aby se sliny dobře promíchaly s extrakčním pufrem.
 5. Použitý pohárek/pytlík přeložte na polovinu av souladu s místními předpisy zlikvidujte do plastového sáčku jako lékařský odpad.
 6. Vyberte testovací zařízení z uzavřeného fóliového pytlíku a použijte ho co nejdříve. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud se test uskuteční ihned po otevření fóliového sáčku. Položte testovací zařízení na čistý a rovný povrch.
 7. Přeneste svisle 3 kapky vzorku do vzorkovací jamky na testovacím zařízení a spusťte časovač.
 8. Výsledek odečtěte za 10 až 20 minut. Výsledek neinterpretujte po více než 20 minutách.

 

INTERPRETACE VÝSLEDKŮ:

POZITIVNÍ : Objeví se dvě červené čáry. Jedna červená čára se objeví v kontrolní oblasti (C) a jedna červená čára v testovací oblasti (T). Odstín barvy se může lišit, ale test by měl být považován za pozitivní vždy, když je přítomna i jen slabá čára.
 
NEGATIVNÍ : V kontrolní oblasti (C) se objeví pouze jedna červená čára a v testovací oblasti (T) žádná. Negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné částice nového koronavirus nebo počet virových částic je pod detekovatelným rozsahem.
 
NEPLATNÝ : V kontrolní oblasti (C) se neobjeví žádná červená čára. Test je neplatný, i když je v testovací oblasti (T) čára. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné procedurální techniky jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní oblasti. Zkontrolujte postup testu a opakujte test s novým testovacím zařízením. Pokud problém přetrvává, ihned přestaňte testovací soupravu používat a kontaktujte místního distributora

vhodný pro samoodběr na základě výjimky MZ

 

OBSAH BALENÍ:

 • Testovací zařízení (1ks)
 • Sáček na sběr slin (1ks)
 • Extrakční zkumavka s víčkem (1ks)
 • Kapátko (1ks)
 • Extrakční pufr (1ks)
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.